خواهرم حجابت را٬برادر نگاهت را!

آقا اين چه وضعشه؟!بی حجابی تا به کی؟!چرا اينقدر بی حجاب و بديد شماها؟هان؟!...حتما بايد بيايم با متانت و حفظ شونات اجتماعی و ادب و اينها با پاجيروی مشکی  ببريمتون با ادای احترام توی بازداشتگاه ازتون با کاپوچينو و پای سيب پذيرايی کنيم تا آدم شويد؟!خب شما که اين شلوار کوتاه رو میپوشی خب جامعه زلزله ميشه٬در دل مومنين لرزه می افکنی خواهرم که چه آيا؟!

با شما هم هستم برادرم!...واسه چی از توی خودت صدای اگزوز در مياری؟!اين صدای راديوی ماشينت چرا اينقدر زياده؟!همانا اين صدای شيطانه که از توی راديو در مياد و در گوش تو فرو ميره و لوح سفيدت رو آلوده ميکنی برادرم اونوقت ما چطور ميتوانيم ارزشها رو در توی تو فرو کنيم؟!...چگونه آيا؟!33.gif

جوانان وطن ما همان هايی بودند که شبها تا صبح بيدار بودند!منتها توی کوچه ها اعلاميه پخش ميکردند و اصلا آن موقع اصلا علمک های شياطين هنوز بر فراز بام خانه ها اصلا افراشته بود؟!....نبوداصلا!نبود آقا!....ماکسيمم فعاليت جوانان ما در آن دوره ی طلايی حفاظت از نواميس بود در سر گذر!....و حالا چه؟!....جوان غرب زده ی مصرف گرا با ماشين بابای دزدش برای نواميس بوق مينوازه و از آن بدتر قبح اين مسله است که ريخته شده و خواهر هم سوار ميشه و الخ!...چرا بايد در جامعه اسلامی چنين باشه؟!34.gif

در هفت اورنگ يه قسمتی که به شرح عشق میپردازه شما هر چی نگاه ميکنی ميبينی اين عشقا همش عرفانيه!اصلا ليلی و مجنون و خسرو و شيرين و فرهاد و اينا همه استعاره از خدا بوده!اگه هم نبوده برای درک عموم عوام بوده که چنين بوده مگر نه چنين که نبوده!شما الان بيا نگاه کن در خيابان پسر جوان به تعقيب خواهر دينی خودش میپردازه و قس علی هذا!...و از همه بدتر اين حيوان نجس رو بگو که جديدا صهيونيستها وارد ايران کردند و جوانان مارو اغفال کردند و اين سگ رو با خودشون در خيابون ميارند و نميگن که ما ميخوايم توی پياده رو نماز بخونيم؟!...خب پس ما حق داريم که اين حيوان رو بگيريم ببريم با خودمون و اصلا سگ برای حفاظت از گله آفريده شده نه از تو ای جوان غرب زده که برو کار کن به جای اين جلف بازی ها!

ما باره ها و باره ها در رستوران ها اعلام کرديم که از پذيرايی از بانوان بد حجاب معذوريم!...خواهرم آخر عفت گوهر تو در وجود تو نهفته  که با چادر از آن محافظت ميکنی و آن را به مطاع ارزان نگاه پست رذلان غريبه ميفروشی؟!ميفروشی چيکار اصلا؟!33.gif...حالا چند؟32.gif....آها ببخشيد!22.gif

..بله ميگفتم که واقعا اين پديده هايی که در کنار خيابان ها و بزرگراه ها می ايستند نه تنها باعث تصادفات ميشه بلکه اصلا فکر کرديد چرا ما در تصادفات در دنيا اوليم؟!همين بد حجابی!همين بد حجابيست آقايون!....از همه بدتر ريس جمهور محترم اعلام کردند که خواهران بيايند در ورزشگاه!...آخر يکی نيست به ايشان بگويد که خواهر را چه به ورزش؟!حالا ديگر نواميس بيايند توی ميادين که چه بشود؟!وسط ميدان اصلا جای خواهر است؟!خواهر جايش توی مطبخ است نه وسط ميدان آن هم ميدان مستهجنی مثل ورزشگاه و حتما با شورت ورزشی هم بيايد و اين اسلام است؟!

آقايون يه نگاهی به اطراف خودتان بپردازيد!خانم ها را در ميادين مياورند و آقايان با زير ابروهای برداشته شده دارند  خود را سه تيغ مينمايند و اين جامعه به رذيلت افتاده!داريم به کجا ميرويم آقايون؟!اينان همان جوانانی هستند که انرژی هسته ای حق مسلم ماست؟!هرگز!...پس آنها را چه شده؟!....خب معلوم است دليلش همان بد حجابی است که امنيت رو در اجتماع از بين برده و همين ديروز ضبط ماشين باجناق ما رو در کوچه دزديدند و اين همان امنيت است که در اثر بد حجابی است و همه معتاد شده اند در اثر بد حجابی!خب معلوم است جوانی که نميتواند ازدواج را بکند و تو خواهرم ميروی توی کوچه با اين لباس های چسبان و تنگ و کوتاه و چه و چه خب معتاد ميشود جوان!جه بکند خب؟!راهی برايش باقی نميماند که بايد برود مهتاد بشود!.....و اين است که ما بايد مبارزه کنيم با اراذل و اوباش که جامعه را به خطر انداخته اند و اين مظاهر غرب را در کوچه ها به صورت کارناوال روان کرده اند و اينها!و البته بايد با حفظ شونات باشد و با ادب و متانت تذکر بدهيم تا فرهنگ سازی بشود و قس علی هذا!!20.gif

باشد که به لطف پروردگار جملگی رستگار شويم!..والسلام03.gif

 

/ 35 نظر / 41 بازدید
نمایش نظرات قبلی
منگوله

پس تو خودت از همه کافر تر بودييی و من تورو و همه رو بدبخت مرتد اعلام میکنممم و باید اعدام! و اون انسان اگر حیوان نبود بدحيجابیش را مراعات ميکرد و من ديگه حرفی ندارم در اينجا رو هم تخته ميکنم که اون روزنامه های خر چپی از اين کفردونی سواستفادا نکنه .... و اون روزنامه های راست هم خرتر بود. و اگر در جاممعه ی اسلامی چپو راست نبود صراط مستگیم هيچ وقت گم نمیشد و بدحیجابی گور به گورر.

neda

بازم اومدم نبودی

zoha

صلوات بلند ختم کنيد.........

نازی

قبلا بانمکتر بوديولی

ايليا

وقتی جو گير می‌شی آخرش نه قول آپديت می‌دی نه قربون صدقه می‌ری !! در ضمن برادر بايد ريشه اين بی‌حجابی رو خشک کرد. منتها اين پاها که از پاچه شلوار بيرون ريشه نيست !! اينا ساقه است. ريشه اون بالاهاست ما بايد اينا رو بگيريم و به بالاهاش برسيم تا خشکش کنيم !

ميترا

سسسلللاااامممم يه سری به ما نميزنی ! من آپ کردم ! تازه من لينکتم کردم فکر می کردم تو هم منو لينک کردی ! بيا حتماْ منتظرم !

زيبا

زياد فكر نكن يهو حالت بد ميشه مجبور ميشي بازم بري پيش اون دكتر خوشمله ها!

اويد

سلام....خوبی .....اوووووم...چی بگم.......

ميترا

سسسلللامممم حالا يادم اومد چند روز پيش می خواستم يه نفرو لينک کنم خلاصه بعد از کلی سوتی يکی از لينکايی که زده بودم اشتباهی پاک کردم !!! الان که اومدی وبلاگم ديدم تويی دوباره لينکت کردم !!!!