..و انزل من السما‌....

مکان:جاده دانشگاه

زمان:وقت زدن بوق حموم

فرشید:..داشتم میگفتم!..این ماینوکسیدیل های جدید که تازگی وارد بازار شده توش ترتینویین داره و این ترتینویین باعث میشه که....<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

من:فرشید جان!دلبندم..الهی من له بشم برات!فدات شم الهی..هزار و شونصد و خورده ای بار گفتی اینو34.gif....بابا به خدا دارو گرفتم واسه موهام دیگه هم نمیریزه...

فرشید:نه آخه میدونی این تریتینویین ها باعث میشه که پوست سر تحریک....

من:فرشید جان...سیس27.gif

فرشید:نیما...یه چیزی بگم..

من:سسیــــــسسس

فرشید:آخه11.gif....

من:سسسییییییسس12.gif

فرشید:......15.gif

...

تــَــق!بــــوم!شپلق!دوپس!دیـش!!!...پــــیـــســــس

فرشید:میخواستم بگم ترمز کنی!!05.gif

...

و اینگونه بود که ما برای اولین بار در طول عمر با عزت خود،متصادف شدیم!14.gif...حالا کجا؟!دم تقاطع فرعی دانشگاه...به کی؟!....بقیشو بخونین04.gif:

من:نیگا مرتیکه خاک بر سر زد رو ترمز ای الهی بگم...28.gif

فرشید:رانندش دختره ها20.gif،چون گوشش پیدا نیست(تعجب نکنید!فرشید از توی ماشینا که میخواد بفهمه طرف دختره یا پسر به گوشش توجه میکنه...ميگن آغا محمد خان هم گوش نداشته!)

...

خلاصه که ما دوتا پیاده شدیم و من با دیدن منظره زیر به جای اینکه ناراحت بشم در اثر شکی که بهم وارد شده بود اون یه تیکه از مغزمم که در مواقع بلا باید کار میکرد از کار افتاد و غش غش شروع کردم خندیدن!18.gif..از توی اون ماشین مصدوم هم سه تا دختر دانشجو پیاده شدن و زنگ زدیم 110 که بیاد مثلا به حال و روز ما رسیدگی کنه.... 

 

حالا ما هم خوش جا!همه دانشجویان محترم سوار بر انواع وسایل نقلیه هی میومدن رد میشدن و زرت زرت به ریش ماها میخندیدن منم که انگار نه انگار!کلا همون یه جو عقلمون هم از دست رفت و زرت زرت هی واسه دانشجوها ادا و اصول در میاوردم!29.gif(میمون هر چی زشت تر اداش بیشتر)

خلاصه که طبق تصاویر ارایه شده تابلو میباشد که بنده چون از عقب زدم مقصر میباشم و جلوی ماشین بیچاره هم داغان گشتیده و ماشین جلویی هم یه چراغش مرده و خونش ریخته رو زمین(هم دردی با عاشورا!)

حالا این 110 مگه میومد؟!خوب شد ما خودمون چیزیمون نشده بود مگه نه احتمالا واسه مجلس هفت با امبولانس میومدن...حالا توی این فرصت جناب فرشید خان از پاشون به عنوان یک وسیله استاندارد اندازه گیری استفاده می نمودند و از بر آمدگی های ماشین من یه خط مماس میکردن به ماشین اونا و آثار لهیدگی رو از زیر خروارها خاک هو.یدا میساختن!(دست خودش نیست!نمیدونسته که با من دوسته نه با دخترا!بلاخره همه جو گیر میشن!!!)...ما هم سعی کرديم نظرشو به نقش انعطاف آهن در خودرو جلب کنيم که هی بشينه فکر کنه که يعنی چرا اينا اين شکلی ميشه؟!

بلاخره بعد از نود سال نوری این پلیسا از دور با آژیر روشن و همچین با ابهت اومدن و هی از پشت ماشینشون خاک بلند شد که یعنی ما خیلی ماشینمون خوبه و چراغ داره و بنز داریم و هه هه و اینا....خلاصه که اومد مدارکمونو گرفت و قرار شد بابام که بقیه مدارکو آورد بریم توی کلانتریشون که کروکی بکشن برامون!....فرشید هم گفتم بره دانشگاه دیگه و رفت عین زنان خیابانی سر جاده واساد و یه دستشم زد به کمرش تا بیان سوارش کنن!!05.gif

حالا بابای من  اومده همچین شاد و خوشحال هرت هرت میخنده!..میگم چته واسه چی میخندی؟!..میگه قیافت خیلی بامزست!..اینجا بود که ما به 2 نتیجه مهم رسیدیم:

1)بابامون تاحالا ما رو ندیده بوده

2)این قسمت از مغز که باید در مواقع بدبختی به کار بیفته اصلا توی کله کل خاندان ما وجود نداره و من بیخود دارم دنبالش میگردم!

خلاصه که انگار نه انگار...اومد یه کم منو دلداری داد و کلی هم خندیدیم و رفت!!!قرار شد بره يه ماشينی که وقتی تصادف ميکنه له نشه واسم بگيره18.gif(خداوکیلی ته اشه10.gif07.gif)

بعدشم که دخترا هم اومدن توی کلانتریه و همه کارا ردیف شد و بعدشم ما اومدیم بیرون واساده بودیم باهم حرف میزدیم که آقا پلیسه در راستای امر به معروف و نهی از منکر از توی خونشون اومد بیرون و داد و هوار که:

ده خب یعنی چی واسادین وسط میدون دل میدین قلوه میگیرین12.gif!سوار شید برید دیگه!ده هه!..چخه!

خلاصه که توی این قضیه امروز اونقدر خندیدیم که خدا میدونه..البته دخترا هم که باهاشون متصادف شده بودیم باکلاس و آدم حسابی بودن و خلاصه که همه چی به خیر و خوشی تموم شد و دل همتونم بسوزه!09.gif

یه حدیثی هم هست که نقل شده:هر کس با دخترها تصادف نکنه از من که نیست هیچ،دینشم کامل نیست!..و میگن اصلا این موضوع از ارکان دینه و اون روزا هم ملت با شتر با هم تصادف میکردن.

بگذریم که چقدر عصر توی خونه سر به سرم گذاشتن که حواست پرت دختره شده و وای و زن باید برات بگیریم و اینا(آخه من چشم سبز دوست دارم صاحاب ماشین هم چشماش سبز بود!)..خدا ایشالا بلا هم که نازل میکنه همیشه همراه با اشانتیون باشه!

مرسی از همتون که این همه به من لطف میکنید...اگه کم و کسری از طرف من بوده پوزش میطلبم!!03.gif

تا بعد23.gif

 

 

/ 53 نظر / 23 بازدید
نمایش نظرات قبلی
نخودسياه

آدم به باباش ماشين نده همين ميشه ديگه!!!!!!!!! نزولات آسمونی مياد براش. خداييش اين نزولات برا نريختن مو هم تو اسلام سفارش شدنا

دیوونه عاشق

سلام! ای بابا من ميگم اعصابم خرابه اينام مثل دريل ميرند توی مخم! نيست هيچی اين بالا ندارم بعد ديگه نميفهمم ميرم توی دماغ يارو............. والله جون تو هنوز نرفتم ! يعنی وقت نکردم! ولی امروز فردا ميرم! خوش باشی

سمیرا

ا! شبيه من تصادف کردی که! البته من عکسا رو نديدم که.. اما از سخنانت بر مياد که همون طوری که من زدم به اون ماشينه تو هم زدی به اينا... اه اه! ولی صاحب ماشين متصادف با من يه اقای گنده و زشت بود که هيچم چشماش سبز نبود!اه! خد ا بده شانس!... بعدشم.. بابا جان من وقتی بش زنگ زدم و خبر مسرت بخش اولين تصادفم رو دادم خونسردانه گفت: خوب وايسا پليس بياد کروکی بکشه!!! خودش نيامد پيشم! فقط شبش ماشينو که ديد کلی بهم خنديد! و گفت خودت ميری دنبال کارای بيمه اش!!!!!/ بعدشم برای اطلاع همه بايد بگی ماشين خودت و ماشين متصادف باهات چی بودن! اطلاعات ناقصه! بيب!

Ani

وايی بالاخره تونستم باز کنم اينجارو...ميبينم که تصادف و ازاينجور چيزا...ميدونم که خيلی سر به زيری حواست به دخترا نبوده و شش دنگ داشتی به نصايح فرسيد گوش ميدادی!!!عب نداره حالا ابات ميره يه ماشين پلاستيکی اسباب بازی ميگيره برات که له نشه هيچ اصلا تصادفم نکنی باهاش !!!!!

britney

سلام خوبی بابا آخی شديا دلم برات سوخت گرچه نمی شد عکسا رو ديد چون قورباغه بود به جاش نکنه فولکس قورباغه ای بوده بعدشم بعدشو نگفتی چی شد حتما شما و دختر چشم سبزه دوست شديد ديگهOops!...He did it again هاها/حالا ميخوای ماشينتو چی کار کنی يعتی اينقده اسقات شده که می خوای يکی ديگه بخری در هر صورت برای اولين دفعه بد نبود اميدوارم که دستت راه نيوفته آخرين چيز اين شخصيت فرشيد واقعا جالبه ها قابل مطالعه است وبلاگ اينا نمی زنه اگه زد بهش بگو من خودم اولين طرفدارشم سلام ما رم بهش برسون يادت نره ها /فعلا بای

britney

سادم باشه منم دينمو کامل کنم حالا اگه از شانس ماست طرف چشاش عينه کاپيتان اوف می مونه

Beni

سلام .. خوشم اومد ازت واسه همينم لينکتو گذاشتم بيا بهم سر بزن تو هم لينکمو بذار

nasim

سلام عزيزی...تو که هنوز آپ نشدی؟منتظريم ها...بازم سر ميزنم ممنون بهم سر زدی