بازی شب يلدا!

ما به دعوت سعید حاتمی برای شرکت در بازی شوم و مستکبرانه ای به اسم بازی شب یلدا که اصلا توسط اجنبی ها طراحی شده و احتمالا از عواقب تحریم میباشه٬باید ۵ تا از ویژگی های شخصیتیم که خوانندگان نمیدونن رو اینجا بنویسیم:

۱:من از تعریف و تمجید خیلی خوشم میاد!یعنی اگه کسی ازم تعریف کنه کلی حال میکنم!اگه شاهی چیزی شدم بدونید راه ترقیتون همینه!....در مقابلش از انتقاد بیجا هم متنفرم!...البته به همون اندازه هم اگه انتقادش با دلایل قانع کننده باشه ممکنه قبول کنم04.gif

۲:وقتی توی دسشویی باشم و تلفن زنگ بزنه یا زنگ درو بزنن و یا موارد مشابه یا مثلا کسی هی صدام کنه واقعا عصبی میشم!..این عصبی که میگم یعنی واقعا عصبی!سگ اعصاب

۳:از جملات سرت شلوغه انگار و با چند نفر چت میکنی و چرا تلفن اشغال بود و چند تا دوست دختر داری و چرا اس ام اس جواب نمیدی و چرا دیر رسیدی و سایر چراهای مسخره دیگه و سوالات بی معنی که جوابش کاملا مشخصه و صرفا به درد لای جرز دیوار میخوره بدم میاد و این کنکاش رو تجاوز به حریم خصوصی تلقی میکنم!...ضمنا از اینکه آدمایی که واسشون ارزش قایلم و براشون وقت و انرژی میذارم دورم بزنن خیلی بدم میاد و معمولا به محض اطلاع باهاشون قطع رابطه میکنم!حتی اگه موردی که منو دور زدن اصلا به چشم نیاد یا طرف دوست صمیمیم باشه!

۴:دوست دارم تیپ و رفتارم با همه فرق کنه و در عین حال که کاملا متفاوت هستم ملت بهم نیگا نکنن!اصلا هم خوشم نمیاد که چیزی که دارم رو بقیه عینشو داشته باشن!مخصوصا اگه یه نفر از اطرافیان بره عین چیزی که دارمو بخره یا طرفو میکشم یا خودمو یا هر دوی اشیا رو به ورطه نابودی میکشونم!

۵:برخلاف تصور همه که فکر میکنن من بی خیال همه چیزم و کلا زندگی رو راحت میگیرم٬باید عارض بشم خدمتتون که اگه چیزی آسون باشه واسه خودم سختش میکنم و گاهی پدر خودمو سر مسایل بدیهی و مسلم در میارم...ولی اگه چیزی سخت باشه اینقدر بی خیال میشم و جریانو مسخره میگیرم که خودش حل میشه!!!

برای ادامه بازی هم باید ۵ نفر رو معرفی کنم که همین عمل وقیح رو مرتکب بشن و این چرخه ادامه پیدا کنه....اسامی این افراد خوشبخت به شرح ذیل است:

۱:سمیرا(قصه من)

۲:ملنگ بانو(نوشته های یک دختر ملنگ)...همون عیال خودم!

۳:آفساید

۴:مریم خانوم(دلم خواست.. چی میگی تو)

۵:منگوله

باشد که این ۵ نفر هم مثل من به مقام شامخ رستگاری نایل شوند

پی نوشت:jinglebells لطف کرده بود منو دعوت کرده بود که تازه الان دیدم!...مرسی

/ 24 نظر / 25 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سميرا

سرت شلوغه انگار / با چند نفر چت میکنی / چرا تلفن اشغال بود / چند تا دوست دختر داری/ چرا اس ام اس جواب نمیدی / چرا دیر رسیدی / اون اوليه رو من می دونستم! / مرسی که دعوتم کردی.. به خدا به محض اينکه ۵ تا ويژگی که کسی ندونه يادم بياد مينويسم!

√ҰâŞâmįη

سلام بهبه چه پسر گلی چقد نازه چقد خوش تیپه چقد دوست داشتنيه اينا ... خوشت اومد ؟!

مها

سلام نه تعریف می کنم نه انتقاد دارم ولی تبریک میگم که وب خیلی ساده و قشنگی داری خوش باشی

فرهاد

وقتی میگی از تعریف تمجید خوشت میاد ،خب همه راهها رو می بندی دیگه!! مزاح بود از نوع احمدی نژادی،

بجه پرو

ای منافق ای وارد کننده ی افکار واعمال اجنبی ها ای شخصيت شرح دهنده ای دوستار تفاوت (تشخیص با خودت که کدوم تمجیده، کدوم انتقاد)

مصطفی

سلام بلاگ Emily of newmoon بروز شد..

آفتاب پرست

ای‌ول! حس شيشم من همون اول بند اول اعترافات شما رو دريافت کرده بود که آن گونه شما را در مقام رهبری ستايش مي‌کرد!! امروز هم به همان ميزان قبل ارادت خود را اعلام می‌داريم: دست خدا بر سر ما / دينگاليگا رهبر ما

kimiya

سلام چقد جيگيل و با مزه مينويسي!! منم به هوس انداختي يه وبلاگ بزنم. موفق باشي